JONIX GLOBAL

JONIX startuolis

Kompanija JONIX® buvo įkurta 2013 metais Pizos mieste Italijoje.  Mūsų specializacija - oro valymas ir jo apdorojimas, esame taikomosios chemijos  mokslininkai, tyrėjai ir biologai. Turime ilgametę patirtį mokslinių tyrimų srityje ir tvirtus techninius įgūdžius oro valymo srityje. Mūsų pagrindinis tikslas buvo rasti efektyvius sprendimus, kurie padėtų pašalinti teršalus iš oro įvairiose patalpose. Mes norėjome suprasti kokiu principu veikia geriausias oro valytuvas ir patalpų jonizatorius. 

Mūsų komanda sukūrė unikalią oro valymo sistemą, gaminamą Italijoje, kurioje naudojama šaltos plazmos (NTP) technologija. JONIX® patalpų jonizaturius 99.9% išvalo orą ir paviršius nuo virusų, grybelių, bakterijų, alergenų ir kvapų. 

JONIX® gali pasigirti nuolat augančia įmonės struktūra, remiama lanksčiu organizaciniu modeliu, kurią sudaro įvairių sričių profesionalai.  Šiandien esame pasirengę patenkinti įvairių patalpų oro valymo poreikius. Turime veiklos sferą, kuri nuolat auga ir keičiasi, dėl naujų įgūdžių integravimo. Mes naudojame lankstų organizacinį modelį, kuriame žmonės naudojasi savo techninio projektavimo, elektronikos ir kompiuterių projektavimo srityse. Dizaino, rinkodaros ir komunikacijos specialistai yra neatsiejama techninės plėtros ir mokslinių tyrimų dalis.

Nuo 2020 metų UAB "ASE.LT" ​ yra oficialus kompanijos JONIX® atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Kazachstane.
UAB "ASE.LT" 2020 metų apyvarta siekė 3 milijonus eurų (be PVM).PLAČIAU APIE KOMPANIJA JONIX

Mūsų specialistai parinks oro valytuvą pagal jūsų reikalavimus, pasirupins projektavimo ir montavimo klausimais.
 JONIX oro valytuvai išvalys orą ir pagerins Jūsų gyvenimo kokybę!

ŽIŪRĖTI ➟

Oro jonizatorius JONIX® efektyvus prieš:

 ​ COVID-19 virusą

Atsparias antibiotikams infekcijas, ​sukeliančias šias ligas:

Hepatitas, Rinitas, Bronchitas, Tuberkuliuozė, Rotavirusas, Gripas, Legioneliuozė, Mastitas, Meningitas, Pneumonija, Artritas, Miokarditas, Cistitas, Gastritas, Angina, Sinusitas, Herpės, Rinovirusas ir kt.

 15min.lt: Kasmet apie 1.2 mln. žmonių miršta nuo atsparių antibiotikams infekcijų

Mokslines studijos atliko mikrobiologijos prof. A.Crisanti / Padujos univer.

 COVID-19 .pdf

 Atsparios antibiotikams infekcijos .pdf

Tapk siekeju ir suzinok apie naujienas ir akcijas

PLAČIAU APIE JONIX ASORTIMENTĄ IR KAINAS

ŽIŪRĖTI ➟

JONIX – GYVENIMAS ŠVAROJE 

JONIX SERTIFIKATAI

Oficialus partneriai